Düşük sıcaklık şeffaf Vetrosa

Düşük sıcaklık şeffaf Vetrosa
Ürün ayrıntıları

Zibo Jinming sır Co, Ltd önde gelen düşük sıcaklık şeffaf vetrosa üreticilerinden biridir ve tedarikçiler Çin'de profesyonel fabrika ve tesisleri ile donatılmış ve ürünler ücretsiz örnek, bizim düşük fiyat sınır hattı vetrosa, cilalı çini 300 * 300 için üçüncü ateş vetrosa, suger satın almak hoş geldiniz sunuyor, sır, seramik sulandrarak Ajan, yüksek şeffaflık vetrosa ve de fiyat kontrol edilir , fiyat listesi, soruşturma ve tırnak bizimle.


Vetrosa JM-08

Mesh: 50-100 mesh veya 90-325 mesh her ikisi elde edilebilir olduğunu

Aslı: zibo boshan jinming sanayi bölgesi, Çin

Dk Qty:1000KGS

Paket: 25 KG/nem veya su engellemek amacıyla çanta iç transaprent PP torba ile.

Teslim ve depolama: serin, Kuru ve havalandırılmış yerde saklı.

Kompozisyon: SiO2 %62.6 Al2O3% 3.6 K2O %5.2

Na2O % 1.2 CaO %15,6 MgO %1,87 ZnO % 2.1

Bel hattı, kenarlık çizgisi, motif freso, Listello, için uygun dekorasyon döşeme, Çift Kişilik ve üçüncü pişirme, seramik sanat sıvı ile birlikte ateş altın ve altın yapıştırın.

Yüksek şeffaf ve düşük ateş çalışma Sıcaklık aralığı-düşük sıcaklık fırın ve iyi bir görünüm yapmak.

Çin seramik sektöründe iyi şöhret vetrosa üretici biziz, biz iyi ve istikrarlı kalite ve uygun fiyat, kalitesini artırmak ve Pazar genişletmek, biz çok olur, böylece başında küçük bir deneme sipariş ile bazı işbirliği yapabiliriz takdir etmek o Eğer yardımcı olmak için mesleki bilgi avantajına sahip.

Bir büyük vetrosa üreticileri ve İhracatçıları zibo şehir olarak, Ürünlerimiz Pakistan, Endonezya, Vietnam, Orta Doğu gibi pek çok ülkeye ihraç.

bizi ziyaret etmek için hoş geldiniz!


Sorgulama