Cilalı kum Vetrosa

Cilalı kum Vetrosa
Ürün ayrıntıları

Zibo Jinming sır Co, Ltd önde gelen parlak kum Vetrosa üreticilerinden biridir ve tedarikçiler Çin'de profesyonel fabrika ve tesisleri ile donatılmış ve ürünler ücretsiz örnek, teklif, bizim düşük fiyat cilalı kum Vetrosa satın almak ve fiyat, fiyat listesi, soruşturma ve tırnak bizimle denetlemek için de hoş geldiniz hoş geldiniz.

Vetrosa JM-2159

Aslı: zibo, Çin

Min Qty:5 ton

Paket: 25 KG / çanta.

Depolama: kuru ortamda depolanan.

Bu vetrosa uesd listello ve microcrystal kiremit, cilalı çini üretiminde olabilir kristal parlatma

fayans, seramik sınır.

Geniş sıcaklık aralığı ateş cilalı vetrosa kiremit var ve bu yüzden iyi görünüm, esas olarak 300 * 300 kişilik ateş içinde Cilalı Çini için kullanılan vetrosa parlatma onun en büyük özelliğidir.

Biz silindir fırın kadar hangi bizim vetrosa kutunun üzerindeki test etmek ve Beyazlık dedektörü, parlak dedektörü ve termal genleşme Dedektör satın Seramik fabrika üretim koşulları taklit, şeffaflık, parlak test etmek ve COE, ürün saklama depoda göre test sonra. Nitelenmemiş ürün bizim fabrikadan taşıma için izin vermez. Ürün kararlı garanti altına almak için en iyi deneyin.

Biz bir inanç sır şirket zibo şehrinde ve yapmak vetrosa müşteri için kullanımı kolay temel görevimizdir.

Bizim sıcak satış vetrosa pek çok yıllık tecrübesi ve makul fiyat bu. Pls vetrosa parlatma hakkında herhangi bir sorunuz varsa, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin.


Sorgulama