SIR fabrika JINMING kalite kontrol sisteminde renkli

Nasıl jinming şirket ham materil seramik frit seramik frit kalite kontrol üretmek ve son kalite kontrole, seramik frit müşteri için kararlı emin olmak için tüm sistemleri aşağıdadır.


1. emin satın alma malzeme kalitesi istikrarlı hale getirmek için

Teknisyen kimyasal elementler için her toplu hammadde Multielement hızlı analyzer tarafından analiz eder. Malzemeler örnek 1400℃ sıcaklık altında pasta oynadıktan sonra yanar. Malzeme test sonucu ile standart malzeme qualitied kullanmak için...... onaylanır.

2. biz her zaman her toplu seramik frit formülü yeniden sınayın ve tekrar bizim lab.it organize elektronik atölyesinde seramik frit formül pass test önce toplu iş biterdi. malzemeler her türlü olduğunu mixted iyi dağıtılmış ve 1500℃-1600℃ sıcaklık altında erimiş ve finsh ürün su dökülür.

3. biz silindir koymak hangi bizim frit kutunun üzerindeki test etmek ve Beyazlık dedektörü, parlak dedektörü ve frit'ın beyazlık, parlak sınamak için termal genleşme Dedektör satın Seramik fabrika üretim koşulları taklit ve COE, ambar sonra ürün deposunda incelemek fırın nitelikli. Nitelenmemiş ürün bizim fabrikadan taşıma için izin vermez. Ürün kararlı garanti altına almak için en iyi deneyin. Bizim öğreti kendimiz tarafından sorunu çözmek ve bizim müşteriye kolaylık hale getirmektir.


Biz içtenlikle Zibo city, Çin jinming renkli sır fabrikamızda ziyaret etmeye davet ediyoruz.