"Taş" fayans nedir

İnce bir sır, deformasyon var. Kalebodur türleri şunlardır: cilalı çini, listello kiremit, tuğla 3 serisi antika. Kristal tuğla olduğunu birkaç atma, yarı atılmış tuğla tuğla. Cilalı Cilalı Çini sırlı listello ve yarım shot 2. Taş antik tuğla, geniş bölünmüş içine yarım camlı antik tuğla, antik tuğla, cilalı taş yüzey sırlı antik tuğla, arkasında böyle bir yelpazede sırlanmamış ve yarım arkasında antik tuğla ve sırsız atılmış antik tuğla var. Sır Tayvan için çeşitli: kristal saydam veya yarı saydam cam, yüksek sertlik, aşınmaya dayanıklı cam, sırlı metal kategori.

İkincisi, düzgünlüğü. Çeşitli malzeme ve ateş teknolojisi sırlı parametresinde nedeniyle fayans orada yüzey düzgünlüğü olan bir büyük fark, 0,5 mm düzgün Aralık ~ 2 mm. Ne kadar parlak sır çeşitli çini, ama orada da benzerlikler: birkaç tam satır atma tuğla dışında cilalı yüzey düzlük gereksinimleri, diğerleri tüm yüzey atmak ama Adobe orijinal makro profil tutmak gerekmez veya tüm cilalı yüzey parlatma etkisi düzgün, farklılıklar.

Üçüncü, parlak. Kristal tuğla atma ve bel-line tuğla için 70 derecenin üzerinde biraz daha--dan 90 derece bile istenen parlak, yüksek gereksinimleri vardır. Parlak gereksinimleri genellikle 70'in altına, yüksek değil Matt sormak tuğla archaize.

Sır tabakası kalınlığı ve sertliği dörttür. Antika tuğla kalınlığı 0,3 mm arasında sır tabakasının ~ 0.8 mm ve cilalı kristal çini ve sır katmanları genellikle 0,6 mm arasında bel hattı tuğla daha kalın ~ 1,3 mm ve 1.5 mm yüzde. Kalın, esas olarak böylece cilalı yüzey does değil göstermek için kiremit, telafi etmek için kalınlaşmış sır katmanları deformasyon tüm tuğla katmanları sır var. Sır sertlik ek olarak 5 ~ 7 Aralık.