Parlak sırlı

1. sır formülasyonu mantıksız zehirli etkileri

Sır makul değildir ve anti-fouling olayları geçmek geniş bir alan başarısız olursa ayarlayın. Üretim sürecinde farklı sır sır ayarlamak için nedenleri bulmak için şirket, dışarı deneyebilirsiniz.

2. parlatma blokları ve kafa içi basıncı ve cilalı sır derinliği parlatma zehirli etkisi Döşe

Eğer yanlış sır döşeme parlatma işlemi, içinde cilalı blok veya baş basınç çok büyük, aşırı derinlik taşlama ve diğer faktörler vücut zehirli performansı neden olur. Bu nedenle, parlatma, sürecinde erken düzenleme değirmeni-meli değil var olmak farkında olmak çok sert ve çok fazla beklemek değil basınç Zımpara, aksi takdirde derin vücut taşlama, böylece leke kabiliyetini azaltmak kenar gibi neden olur.

3. parlak sırlı çini zehirli Ajan etkileri antipollution yeşil vücut performansını

Taş ve fayans, yüzeyi zehirli Ajan bir tabaka ile yüzey zehirli kabiliyetini geliştirmek için kaplı olması gerekir, çeşitli anti-fouling ürünleri nedeniyle kalite değişir, anti-fouling yetenekleri değişir. Zehirli aracı seçtiğinizde, zehirli ajanların ürünlerin son kullanır göre farklı özellikleri seçmeniz gerekir çünkü. Şu anda piyasada en yaygın olarak kullanılan organik silikon yağı zehirli Ajan, sentetik polimer katı membran kirletici kirliliği önleme amacı elde etmek için gözenekleri girmesini önlemek için yüzey gerilimi azaltmak için etkili yöntemlerle etkili açılış delik çevreleyen kullanılır 's. Buna ek olarak, parlatma sürecinde, kurutma iyi vücut parlatıcısı ve vücut yüzey sıcaklığı ve dolu, zehirli aracı kontrol etmek için aksi takdirde bu vücudun anti-fouling özellikleri azaltacaktır.