İşlev kristal berraklığında frit

Böylece sır kalite, işlev malların seferber toksik hammadde toksik, sır dağılması, porselen, porselen ve düşük ısıda hızlı ateş sinterleme sıcaklığı akı düşüş olarak karşı azalan oksidasyon ücretsiz transfer çözünür malzemeler yapmak için kristal berraklığında frit hizmet içinde üretilen porselen çözünmüş olamaz.

Kristal temizleme yöntemi

1. soğuk su daldırma yöntemi: bir küçük kase kullanın veya Kupası, tuzu bir kasede, kristal dalmış su yaklaşık 30 dakika içinde yer içinde savunma sonra küçük bir fırça kullanın, kristal vardır hafifçe ileri geri, kağıt havlu ile kuru bir süre suda sallayarak, dışarı.

2. derinlemesine temizlik: küçük bir kase kullanın veya Kupası Liangzhuang savunma tuz eritin sonra ılık suda ıslatın 24 saatte 10 gram başına. Son olarak, yumuşak bir hav bırakmayan kuru. Kraliyet kristal çok, çok büyük etkisi ortaya insan, insan parçaların verilen tuz yıkama tutun. Ama doğal parçası etkilemez.

3. hızlı temizlik: savunma tuz, edinimi gömmek arındırıcı kristal. Dikim bir defada 24 saat ihtiyacı var ve bu bir arıza var savunma kristal tuz insan ise gösterinin bir insan parçası verecektir.

Böylece insan ise savunma tuz kristallerinin için işlenemez. 3 yolları nispeten basit bir koruma yöntemleri var.