Klinker kalite kontrol üzerinde tartışma

Test etmek için en hızlı, verimli yolu üzerinde döşeme örnekleri giy fritted sır frit yapıldığını, silindir, reçete deneylerde sistem yazdıktan sonra yazma örnekleri sır, parlak, donuk, mat veya ipek etkileri saydamlığını kontrol edin.

Onların çalışma modu, 100 g frit, fritted sır yaptıktan sonra almaktır (hassas, yoğunluğu gibi teknik parametreleri, viskozite sır sır işlemek) döşeme örnekleri üzerinde cam, yoğunluk ve kalite sır aynı öncül altında kalan yapılmış şerit test. İçinde sinterleme ateş ateş Kalebodur, aynı sistemi kontrol taşıdı altında çalışacağız.

Frit sır mülkiyeti: sır frit durum hammadde sır yatırım parçası tarafından tanıtıldı. Ne zaman bazı suda çözünen maddeler potasyum nitrat, boraks vb, onların oranları almak gerekir ve kuvars veya diğer silikat malzemeleri altında belirli zımni anlayış ve frit yapılan karışımı, su çözünür malzemeleri imalatı konusunda hazne gibi gerekirse, sır, hazırlamak suda erimiş sırlı. Üstünde-e doğru önceden erime Frits boya gibi ince zemin parlak yapılan sır karışık sır daha fazla Kile bir istikrarlı süspansiyon ve yapışma vücuda sahip pigment dağılımıdır.