Sırlı Cilalı Çini özellikleri

Daha uygun

Seramik sinterleme yüksek sıcaklık sonra doku renkli desen rengi diyaliz, değil sıradan kaba kiremit yüzeyinde desen, ama bakın, dokundu bir özel renkli kas hatları, renkli, farklı çeşitleri, doğal. Sırlı cilalı ürün parlak olabilir veya farklı tüketici tercihlerini karşılamak için parlak olabilir.

Uzun ömürlüdür

Dokunmatik yüzey yumuşak, yumuşak, değil dışbükey, şeffaf, temiz doğal taş doku sır ve erimiş, üst şeffaf sır altında şeffaf camlı kristal film kapak, bir katman yapmak gibi daha sağlam tam bir hiyerarşisi. Cilalı döşeme kullanılmış için a uzun zaman, Matt kolayca; Antik Tuğla yüzeyin sır tabakasının ince, giymek kolay olduğundan uzun süre kullanılmış. Hizmet ömrü fayans yükleme 3 kere genellikle çift bu yüzden tam döküm seramik şeffaf bir sır daha kalın ve giyecek, kolay değil ateş.

Gelişmiş donanımları, kaliteli hammadde, güvenilir teknoloji, birinci sınıf araştırma ve geliştirme ekibi, Asya sırlı parlak taşlarla birlikte kaliteli seramik ürünler yaratma, Asya Çin seramik sanayi "lider." yapma sıkı test anlamına gelir, Küçük Asya Seramik Karo tasarımı, stiller, renk, onun yüksek sertlik, düşük emilim oranı ve üstün korozyon direnci, mükemmel kalite, toplum açısından zengin saygı. Özellikle taş serisi, üst yapı sanat gerçekten moda yüksekliği olduğunu!