Seramik Çin 2017 adil Guangzhou City, Çin

2017SERAMİK ÇİN)Çin Uluslararası Sergi için seramik teknolojisi, ekipmanları ve ürün)Canton Fuarı karmaşık, Guangzhou yer alacakŞehir, Çin'den 1-4Haziran, 2017.

Üretim ve tüketim, Seramik Çin Çin alanlarında en iyi bir ülke yer alıyor gibi Döşe 2017 şüphesiz seramik sanayi için-mükemmel bir platform nerede tüm teknik yenilikler, makine ve donanımları hızla büyüyen ve değişen piyasa zorlukları karşılamak için gösterilir.

2 层展位.png 
2017'önceki sürümlerinde farklı Düzenleyici'yi, Unifair sergi hizmet şirketi alanı Canton Fuarı karmaşık içinde iki katlı kullanın, Hall 1.1 Uluslararası Sergi için Gelişmiş Seramik ve toz metalurjisi teknoloji, donanım ve (ACPM EXPO da bilinir) ürün var. ACPM EXPO 2017 olan Unifair tarafından düzenlenen ve sadece yüksek teknoloji ile özellikli gelişmiş seramik sanayî için hizalarken tarafından onaylanan ilk yıllık Sergisi ve meslek. Bu aynı zamanda oluşan sergi gelişmiş seramik hammadde ve yardımcı maddeleri, ürünleri, malzemeleri, kalıp ve aksesuarları yanı sıra toz metalurjisi ham madde ve ürünleri, vb vitrin olacak.
 
Hall 2.1 başka bir eş zamanlı sergi - Çin Uluslararası Fuarı sofra seramik teknolojisi, ekipmanları ve hammadde (sofra teknik da bilinir) vardır. Sofra TECH 2017 sofra seramik üretim teknolojisi-ecek showcase, sofra seramik üretim alanında sergi tek profesyonel olduğunu işleme teknolojisi, makine yanı sıra özel çevre koruma şekillendirme ekipmanları, dekorasyon ekipman, hammadde ve yardımcı maddeleri için sofra seramik, etc.
 
Hall 3.1 5,1 seramik Makinaları ve aksesuarları için vardır. Birinci kat ikinci kat daha küçük boyutu ve hafif ürünler ve teknoloji, seramik mürekkep püskürtmeli baskı teknolojisi Hall 2.1, dahil olmak üzere seramik dekorasyon malzemesi, ham madde için ise sergilenecek büyük makine ürünleri vardır, ateşe dayanıklı ve aşınmaya dayanıklı malzeme Hall 2.2 ve 4.2 ve Uluslararası Hall 3.2.
 
Farklı sektörler ve yerleşim planı, Seramik Çin üzerinde büyük yenilik ile ek sergi 2017 sayıda katılımcı ve ziyaretçi açısından yeni rekorları kırıyorlar somurtkan.

FirmamızJINMING SIR, adil Seramik Çin 2017 da katılacak biz karşılamak ve birlikte bir konuşma var umut.