Zirkon taşlı opak yazdırma sır için duvar karosu

Zirkon taşlı opak yazdırma sır için duvar karosu
Ürün ayrıntıları

Zibo Jinming sır Co, Ltd önde gelen Zirkon opak yazdırma sır duvar Karo Üreticileri için biridir ve Çin'de profesyonel fabrika ve tesisleri ile donatılmış ve ürünler ücretsiz örnek, sunan, tedarikçiler hoş geldiniz bizim düşük fiyat colorobbia seramik frit, değerli taş Alümina satın almak top, seramik mürekkepler, seramik frit cam, cam frit ve de fiyat kontrol edilir , fiyat listesi, soruşturma ve tırnak bizimle.

Opak yazdırma sır

Atış aralığı: 1050-1130 ° C

Bir seramik sır uzman ve ihracatçı duvar karo alanında bizim JM-6168 kullanırken, daha parlak ve mükemmel parlaklık ve mükemmel renk yüksek en iyi mürekkep püskürtmeli iç duvar karosu kullanılmak için tek ve çift hızlı gösterilen duvar karosu ve 48T veya 32 T ekran uygulandığında daha iyi düzlemsellik yüzey ateş.

Nasıl kullanılacağına ilişkin öneri:

1. pls ipek Serigrafi Baskı veya desen baskı uygun yazdırma ortamda kullanın.

2. yöntemleri kullanarak: kurutulmuş matter(glaze power+pigment of printing):printing orta 1:1.5 =. Onlar tamamen karışık olabilir ve kullanmadan önce 350 kafesleri elenmiş.


Opak yazdırma sır 325mesh ve paketlenmiş 25kg kağıt torba başına güçleri vardır.

Sipariş tarafından üretilen,'üretim dır, 5 gün en az miktar 5 ise t.

Bu talimat opak yazdırma sır sadece referans için sen evlenmek daha iyi yüzde oranı olabilir fırın sıcaklığı durumunuz göre örnek son onay için sağlanabilir.

Opak yazdırma sır herhangi bir gereksinim duyarsanız, pls bize anlatmak çekinmeyin.


Sorgulama