Şeffaf baskı sır için duvar karosu

Şeffaf baskı sır için duvar karosu
Ürün ayrıntıları

Zibo Jinming sır Co, Ltd için duvar Karo Üreticileri ve tedarikçileri Çin'de profesyonel fabrika ve tesisleri ile donatılmış ve ürünler ücretsiz örnek, hoş geldiniz bizim düşük fiyat zibo saydam yazdırma sır, mükemmel şeffaf frit, jinming sır, jinming frit, granit döşeme için seramik frit satın almak ve fiyat kontrol da hoş geldiniz sunuyor, önde gelen saydam yazdırma sır biridir , fiyat listesi, soruşturma ve tırnak bizimle.

Şeffaf baskı sır JM-8109

Tem:1050 ateş-1120 ° C

Kullanım: güç (% 30-%40) yazdırma + %60 baskı yağı + % 10 serigrafi kullanım için pigment.

Bu kullanım yöntemleri başvurunuz için sen-ebilmek değişmek senin fırın sıcaklık durumu göre en iyi etkiyi elde etmek için yüzde oranı, biz-ecek vermek sen nihai onay için sınamak için örnek.

Saydam yazdırma sır, yüksek düzlük, iyi şeffaflık, mükemmel parlaklık ve mükemmel renk gösteren, daha az iğne deliği, yüksek en iyi mürekkep püskürtmeli iç duvar karosu için kullanmak, aynı zamanda düşük maliyet ve renk gösteren geliştirmek için opak frit ile karıştırabilirsiniz.

Metal sır için uygun ateşleme sıcaklığı ilerlemek için farklı ve eklenen AL2O3 ilerlemek için bazı zirkonyum silikat eklenebilir ve lekeleri ve boyama ve yüzey etkisini artırmak için % 2-3 ZnO eklendi.


Sorgulama