Duvar karosu için şeffaf Frit

Duvar karosu için şeffaf Frit
Ürün ayrıntıları

Zibo Jinming sır Co, Ltd bir duvar Karo Üreticileri ve tedarikçileri Çin'de profesyonel fabrika ve tesisleri ile donatılmış, için önde gelen şeffaf frit ve ürünler ücretsiz örnek, bizim düşük fiyat çift hızlı ateş şeffaf frit, şeffaf frit Seramik Karo için satın almak hoş geldiniz sunuyor tek atış şeffaf frit iç duvar için döşeme, geniş sıcaklık frit duvar karosu için ateş , duvar için süper düz saydam frit ve kiremit fiyat, fiyat listesi, soruşturma ve tırnak bizimle denetlemek için de hoş geldiniz.

Şeffaf frit JM802

Yer orijinal: zibo City, Çin

Görünüm: şeffaf granül

Uygulama: tek atış ve Çift Kişilik ateş, serigrafi baskı ve mürekkep püskürtmeli baskı kullanım için uygun için duvar döşeme.

Marka adı: JINMING sır

Şeffaf frit yumuşama sıcaklığı: 780° C

Sıcaklık: 1050 ateş şeffaf frit-1120° C

C.O.E:180(×10-7/°C)

Sertifika: ISO9001 ve SGS kimlik doğrulaması, denetlenen tedarikçi.

Ayrıntılar Ambalaj: Net 50kgs/çanta, 25tons bir 20GP kap içinde.

Teslimat: deposite ödeme veya geri dönülmez LC sonra 10 gün içinde.


Yumuşama noktası ve geniş sıcaklık ateş makul sıcaklık tek hızlı ateş ve çift hızlı duvar karosu çok iyi atış için uygun olun.

Bu bir parlak, yüksek aşınma direnci ile oldukça pürüzsüz yüzey oluşturan süper pürüzsüz bir şeffaf frit var. Sizin döşeme daha düzgün ve temiz olun.

Düşük sıcaklık frit ve renkli mürekkep püskürtmeli baskı, mükemmel gösteri için uygundur.

Esas olarak 250*330(mm), 250*400(mm),300*450(mm),300*600(mm) seramik sırlı iç duvar karoları boyutu yapmak için kullanılır.


Nasıl şeffaf frit üretmek için:

Saflığı test edecek ve tüm hammadde geldiğinde bu kadar standart nitelikli Eğer seramik Fritleri inorganik karar vermek için fabrikamızda kaliteli maddeler ve birleşimler, sonra karışık olan 1460-1500 ° C'de 24 saat boyunca erime frit özel bir fırın için erimiş ve daha sonra hızla şeffaf frit formülasyonu göre Seramik Karo anlamları için hizmet kristalleri üreten suda erimiş magma soğur. Daha sonra su quencing seramik frit su kalitesi test etmek ve paketlenmiş olarak kabul edilir.


Ürün avantajları:

1. rekabetçi fiyat transaparent frit bizim düşük üretim maliyeti nedeniyle.

2. yani bizim en kaliteli seramik frit her zaman kararlı tüm hammadde potas feldspat, çinko oksit, zirkonyum silikat gibi sertifikalı QC sistemi altında inceledi.

3. profesyonel takım teknik satış hizmetleri ve hizmet müşteriler içindir: yurtdışında mühendisler sağlar.

4. ücretsiz numune kalite değerlendirme ve pazarlama faaliyetleri için gönderilen veya bir sonraki adım için bir yarı-üretim yapmak.Bir kazan-kazan ilişki kurduğunuz uzun dönem için istiyoruz. Pls şeffaf frit hakkında herhangi bir sorunuz varsa, bize anlatmak çekinmeyin.


Sorgulama