Yarı-opak Frit için duvar karosu

Yarı-opak Frit için duvar karosu
Ürün ayrıntıları

Zibo Jinming sır Co, Ltd bir duvar Karo Üreticileri ve tedarikçileri Çin'de profesyonel fabrika ve tesisleri ile donatılmış, için önde gelen yarı opak frit ve ürünler ücretsiz örnek, bizim düşük fiyat çift hızlı ateş yarı beyaz frit, mürekkep püskürtmeli yarı opak frit, satın almak hoş geldiniz sunuyor iç duvar için yarı opak frit kiremit, geniş sıcaklık yarı opak frit duvar karosu için ateş , duvar için süper düz yarı opak frit ve kiremit fiyat, fiyat listesi, soruşturma ve tırnak bizimle denetlemek için de hoş geldiniz.

Sıcak Satılık yarı opak frit JM618

Yer orijinal: zibo seramik sanayi bölgesi, Çin
Görünüm: şeffaf parçacık
Marka adı: JINMING sır
Yumuşama noktası: 800° C
Atış noktası: 1050-1130° C
Genleşme katsayısı: 180(×10-7/°C)
Yöntemi Ambalaj: Net 50kgs/çanta veya ton çanta
Zaman: sözleşme veya teminat mektubu içinde 10 gün sonra alırsınız.

Mükemmel parlaklık ve iyi beyazlık, iğne deliği daha az yüksek düzlük.

Tek hızlı atış için uygun ve çift silindir baskı, serigrafi baskı ve mürekkep püskürtmeli baskı iç duvar karo tile,300×450(mm) ve 300×600(mm) kiremit için hızlı ateş iyidir.
Bizim yarı opak frit opak frit seramik içinde kullanılan yerini alabilir, ama fiyat bu opak frit Seramik Karo piyasada daha rekabetçi hale getirmek için daha ucuz.
Ayrıca bizim yarı opak frit ile zirkonyum silikat beyazlık, daha düz sır artırmak, baskı desen netlik etkisini artırmak için ayarlanabilir.

Sorgulama