Yarı-opak Frit zemini için

Yarı-opak Frit zemini için
Ürün ayrıntıları

Zibo Jinming sır Co, Ltd için zemin Karo Üreticileri ve tedarikçileri Çin'de profesyonel fabrika ve tesisleri ile donatılmış, önde gelen yarı opak frit biridir ve ürünler ücretsiz örnek, bizim düşük fiyat çift hızlı ateş yarı opak frit, yer karosu için dijital yarı opak yazdırma frit satın almak hoş geldiniz sunuyor zemin için süper düz yarı opak frit kiremit, geniş sıcaklık yarı opak frit zemini için ateş , iç döşeme için yarı opak frit ve kiremit fiyat, fiyat listesi, soruşturma ve tırnak bizimle denetlemek için de hoş geldiniz.

Yarı-opak frit JM617

Yer orijinal: zibo seramik sanayi bölgesi, Çin

Görünüm: şeffaf parçacık

Uygulama: duvar ve zemin tek atış ve Çift Kişilik ateş, uygun Serigrafi Baskı ve mürekkep püskürtmeli baskı mükemmel renk efekti göstermek için kullanmak için döşeme için.

Seramik frit yumuşama sıcaklığı: 800° C

Sıcaklık: 1050 ateş seramik frit-1130° C

Genleşme katsayısı: 180(×10-7/°C)

Ayrıntılar Ambalaj: Net 50kgs/çanta veya ton çanta

Teslim süresi: deposite veya teminat mektubu içinde 7 gün sonra alırsınız.

Mükemmel parlaklık ve iyi beyazlık, iğne deliği daha az yüksek düzlük. Uygun tek hızlı ateş ve çift hızlı atış, ipek-ekran baskı ve iç cephe döşeme ve zemin tile,300×450(mm) için baskı mürekkep püskürtmeli ve 300×600(mm) kiremit good。

Bu yarı-opak frit var. % 5.5 zirkonyum silikat, opak frit seramik içinde kullanılan yerine böylece iyi bir beyaz görsel efekt var Ayrıca fiyat avantajı ile opak frit göre yok.

Yarı opak frit hakkında müşteri yorumlarından toplama sonra biz her zaman doğrudan fabrikalara gidin ve onların teknisyenleri çözümlerle birlikte arayın. JinMing yarı opak frit kalitesi hakkında istikrarlı bir standart vardır ve müşteri bizim çok sevindim.

JinMing teknisyen zamanında örnekleri ayarlamak ve müşteri beklemek yüksek kalite garanti. Biz tüm müşterilerimize sunuyoruz hızlı ve kaliteli hizmet avantajı biridir.

Biz bize ile birlikte bir güvenilir güvenilir yarı opak kurumsal ve gelecek kazanabilirsiniz.

Sorgulama