Zirkonyum opak Frit için duvar karosu

Zirkonyum opak Frit için duvar karosu
Ürün ayrıntıları

Zibo Jinming sır Co, Ltd bir duvar Karo Üreticileri ve tedarikçileri Çin'de profesyonel fabrika ve tesisleri ile donatılmış, için önde gelen zirkonyum opak frit ve ürünler ücretsiz örnek, bizim düşük fiyat zirkonyum beyaz frit iç duvar karosu için satın almak hoş geldiniz sunuyor dijital opak yazdırma frit duvar karo, mürekkep püskürtmeli zirkonyum opak frit duvar karosu için , sff ve dff beyaz frit, duvar karosu için Inkjet opak frit ve fiyat, fiyat listesi, soruşturma ve tırnak bizimle denetlemek için de hoş geldiniz.

Opak frit JM668

Yer orijinal: zibo seramik sanayi bölgesi, Çin
Görünüm: şeffaf granül veya küçük bir beyaz
Uygulama: duvar karosu tek atış ve Çift Kişilik ateş, serigrafi baskı ve mürekkep püskürtmeli baskı mükemmel renk efekti göstermek için kullanmak için uygun.
Kurumsal marka: JINMING sır
Opak frit yumuşama sıcaklığı: 800° C
Sıcaklık: 1050 ateşe opak frit-1130° C
C.O.E: 175(×10-7/°C)
Paket tip: 50kgs/çanta


Süper beyaz opak frit, pürüzsüz Zirkon opak frit.
Geniş sıcaklık ve istikrarlı kalite uyum.
Bizim opak frit için mavimsi beyaz ve sarı beyaz olduğunu her ikisi elde edilebilir, bizim opak frit renk etkisi mürekkep prinit veya ipek prinit için çok iyidir.
Maliyet, bu formül aynı zamanda iyi bir performans var aynı zamanda azaltmak için de bizim opak frit bizim yarı opak ve şeffaf frit ile birlikte kullanabilirsiniz.
Avantajı:
1. müşteriden Endonezya, pakistan, vienam, Afrika, Çin yerel kullanıyorsanız bizim türevlerini, biz her hafta tüm müşteriyle iletişim ve bizim güncelleme türevlerini göre müşteri requirment devam et. Bu bizim opak frit Çin opak frit tedarikçi arasında konum başlangıç alabilir nedenidir.
2. LONGLI marka çinko oksit (% 99 içerik) ve GLODSUN zirkonyum silikat iyi hammadde mükemmel opak frit istikrarlı ve geniş aralığı sıcaklık emin olabilirsiniz bu yüzden seramik frit, üretmek için kullanırız.

3. eriyor ve tüm yıl boyunca opak frit üretmek, biz onun yüksek nitelik ve yüksek kararlılık garanti yalnızca opak frit JM668, üretmek için özel bir fırın var.


Ayrıca, özelleştirilmiş ürünler kabul, sen-ebilmek göndermek senin örnek bana ve biz bizim fırın ile analiz, sonra mühendisimiz benzer örnek test etmek için ayarlar. Ayrıca size, fırın için uygun olup olmadığını onaylamak için benzer frit tavsiye ederim.

Sorgulama