Zirkonyum opak Frit zemini için

Zirkonyum opak Frit zemini için
Ürün ayrıntıları

Zibo Jinming sır Co, Ltd için zemin Karo Üreticileri ve tedarikçileri Çin'de profesyonel fabrika ve tesisleri ile donatılmış, önde gelen zirkonyum opak frit biridir ve ürünler ücretsiz örnek, bizim düşük fiyat dijital opak yazdırma frit zemini için satın almak hoş geldiniz sunuyor zirkonyum beyaz frit zemin döşeme, zirkonyum opak frit kat kiremit, sff ve dff opak parlak frit için , zemin için Inkjet opak frit ve kiremit fiyat, fiyat listesi, soruşturma ve tırnak bizimle denetlemek için de hoş geldiniz.

Opak frit JM669

Orijinal: zibo jinming, Çin
Renk: şeffaf granül
Uygulama: kat kiremit tek atış ve Çift Kişilik ateş, serigrafi baskı ve mürekkep püskürtmeli baskı mükemmel renk efekti göstermek için kullanmak için uygun.
Yumuşama noktası sıcaklığı: 800℃
Sıcaklık aralığı: 1050 ateş-1130℃
Opak frit C.O.E: 175(×10-7/°C) COE
Ayrıntılar Ambalaj: 50kgs/çanta için net ağırlık
Üretim sağlama süresi: 8-12 gün sonra depozit ödemesi.

Süper beyaz opak frit, pürüzsüz Zirkon opak frit.adapt geniş sıcaklık ve istikrarlı kalite.

İçin kullanılan daha şık görünüm yapmak için zemini üzerinde gösterilen renk artırmak.

Hammadde seramik opak frit oluşan zirkonyum silikat, çinko oksit, potas feldspat, Silis kuvars, Dolomit, titanyum oksit, ect. Sonra karma başlar, 1600℃ ve 24 saat için ısıl koruma işleminin 1550℃ yüksek sıcaklığı ile opak frit fırın içine konur. Bitmiş Çin ürün opak frit şeffaf taneli cam sağlam olduğunu.

1.Q:How senin şirket ölçek hakkında daha fazla bilgi edinmek?

A: bizim web sitesi tarafından bazı bilgileri öğrenebilirsiniz: www.jinmingglaze.

Ve eğer bizim opak frit ile ilginç ise, firmamız ziyaret hoşgeldiniz. Jinan Havaalanı'ndan arabayla yaklaşık iki saat var. Eğer meşgul iseniz, kapsamlı yetenekleri TüV Rheinland veya SGS şirket tarafından doğrulanabilir.

2.Q:are sen seramik Çin 2016 katılmakla üretici?

A:Yes, biz standımızda B305 var bizim Güncellenme Zamanı opak frit sonra görüntüler üzerinde seramik Fuarı Guangzhou City, 27 30th,May,2016.We için. Biz standımızda bir yüz yüze görüşme olabilir umuyoruz.

Teknisyenler test yapmak için fabrikamız gel tayin 3.Q:Can?

A:Yes, yurtdışında hizmet müşteriler için zengin deneyime sahibiz.

Teknisyenlerimiz bizim opak frit fırın için uygun ise sınamak ve bulmak senin seramik geliştirmek için en iyi çözümleri kalite seramik frit Dizimizin en başından ile çini, zaman bizim frit seri üretim için hattınızı olacak aynı zamanda teknik servis temin edebilir fabrika gelebilir.

Sorgulama