Zibo Jinming sır Co, ltd (Jinming sır) kapsamlı seramik sır şirket üretim, araştırma ve satış sonrası hizmeti ile biridir. Zibo City, Shandong eyaleti porselen ve Çin'deki renkli sır memleketi olduğu için ünlü bulunan 1999 kuruldu. Bu değil sadece yakınındaki Qingdao bağlantı noktası, Rizhao liman ve Tianjin limanına, G205 yolu ile S29 karayolu, ama Ayrıca hammadde bir kitle içinde yer alabilirsiniz.

Jinming sır esas olarak üretmek opak frit, şeffaf frit, yarı-opak frit, su geçirmez titanyum frit, vetrosa ve baskı sır, tam cilalı sır, parlaklık vb. Bu ürünler yaygın olarak kullanılmaktadır iç seramik duvar karosu ve zemini, günlük seramik, sıhhi tesisat, yüksek dereceli porselen. 100 bin Vietnam, Endonezya, Pakistan, Afrika, Orta Doğu ve ev içi kullanımına yönelik her yıl gelen tondan fazla müşterimiz için sağlama.

Jinming sır de teknoloji ve yeni ürün AR- GE (araştırma ve geliştirme) önemini biliyoruz, her zaman Xianyang araştırma ve tasarım Enstitüsü ve Sandong endüstriyel seramik araştırma ve tasarım Enstitüsü ile işbirliği. Jinming sır üretim, bilimsel araştırma, her müşteri için satış ve mükemmel hizmeti tam yetkili olan güçlü profesyonel bir teknik ekip, eğitim vermiştir.

Yaşam kalitesi tarafından ilk olarak, geliştirme birinci sınıf hizmet ve en kaliteli ürünleri sunmak için ürün, kararlılığını temelinde bilim ve teknoloji yenilik tarafından rehberlik olarak piyasa talebi için istiyor için Jinming sır çalışmaktadır. Jinming sır ısrar karşılıklı güven takip iş yapmak ve müşterilerimiz ile yarar intergrity prensibi.

Biz içtenlikle seninle uzun iş ilişkisi kurmak bekliyor.